“Pozwól by twoje serce było kompasem, twój umysł mapą,
twoja dusza przewodnikiem - nigdy się już nie zgubisz"

Podróż w głąb siebie

Zsynchronizuj się z naturalnymi siłami wszechświata. Duchowa odnowa biologiczna z Matką Ziemią, która natchnie Cię do nawiązania kontaktu z esencją swojej duszy i rzeczywistością poza granicami iluzji.

Oczyść umysł, ciało i dusze, aby powrócić do korzeni, wejść w głąb siebie i odblokować swobodny przepływ życiodajnej energii. Codzienne uziemianie, joga, medytacja, obcowanie z naturą, wegańskie wyżywienie, sakralne ceremonie oddające hołd Matce Ziemi, uzdrawiające rytuały oraz inspirujące dyskusje pobudzą Twoje zmysły, zainspirują Cię, aby rozkoszować się codzienną prostotą, pomogą zsynchronizować się z siłami wszechświata i dostrzec obfitość tu i teraz, zawsze i wszędzie.

Harmonia
i medytacja

Joga

Dieta
i oczyszczenie

Prowadząca
Michelle Schiewe

Joga, medytacja i praca z energią są dla mnie zjednoczeniem z pasją, a spirytualność z wolnością. Moja podróż z jogą trwa około 4 lat. Zanim zagłębiłam się w świat jogi, byłam lekkoatletką — trenowałam biegi długodystansowe przez 9 lat.

Ekofolwark
w Barnowie

Podróż w głąb siebie odbywa się w niezwykłym miejscu jakim jest Ekofolwark Czesława Langa. Dworek zlokalizowany jest w Barnowie, w województwie pomorskim. Otaczająca go dzika przyroda pozwala w pełni skupić uwagę na swoim ciele i umyśle.