Dieta i zdrowie

Dieta, jaką oferujemy Państwu w Eko Folwarku, opiera się na ekologicznych roślinach z wyłączeniem wszelkich tłuszczów zwierzęcych. Głównym założeniem diety jest oczyszczenie organizmu oraz maksymalne odżywienie komórek. W tym celu dieta ta opiera się na bardzo dużych ilościach roślinnych produktów z certyfikatem ekologicznym, głownie w formie warzywnych soków.

Poznaj szczegóły
Eko Folwark

Gospodarstwo ekologiczne Czesława Langa istnieje od 2006 roku. Położone jest w Barnowie i Poborowie na Kaszubach w otoczeniu lasów i jezior. Łącznie obejmuje około 700 hektarów ziemi.

Odkryj folwark
Jazda konna

Ekofolwark to nie tylko oczyszczanie organizmu, ale także fantastyczna przygoda, a z atrakcji oferowanych przez folwark i jego otoczenie możesz czerpać garściami.

Odkryj atrakcje

Droga do zdrowia

Na co dzień bardzo rzadko potrafimy znaleźć czas na to, by zatrzymać się i pomyśleć chwilę o sobie. Natomiast bardzo często odczuwamy kłopoty zdrowotne związane ze stylem życia, towarzyszącym nam stresem i złym odżywaniem. Tymczasem to właśnie wsłuchanie się w nasz organizm, zrozumienie jego potrzeb i zmiana złych nawyków może okazać się najlepszą receptą.

Rekreacja

Dieta

Ludzie

Piękne wnętrza

Z dbałością zadbaliśmy o to by wnętrza Ekofolwarku były autentyczne i zgodne z charakterem tego niepowtarzalnego miejsca. Nasi goście zameldowani są w przytulnych pokojach z niezbędnymi udogodnieniami.

Sprawdź warunki

Barnowo

Eko Folwark to niezwykłe miejsce zlokalizowane w pięknej miejscowości Barnowo w województwie pomorskim. Skorzystaj z atrakcji, jakie daje Ci nasze gospodarstwo w spokojnych okolicznościach przyrody.

Zobacz galerię

O nas

Gospodarstwo ekologiczne Czesława Langa istnieje od 2006 roku. Położone jest w Barnowie i Poborowie na Kaszubach w otoczeniu lasów i jezior. Łącznie obejmuje około 700 hektarów ziemi. Uprawiane są w nim: ekologiczne żyto, owies, orkisz, gryka i łubin, a także użytki zielone, będące podstawą wyżywienia dla owiec i koni. W planach jest także ekologiczna uprawa warzyw – między innymi ziemniaków i marchwi. W gospodarstwie na stałe pracuje około dziesięciu osób.

Rekreacja

Dieta

Natura